Grupinės treniruotės

Aerobikos ir kitų grupinių treniruočių rūšių lentelė

1- mažas intensyvumas (pulso zona 60-70 % - tiesioginis riebalų deginimas)) , nesudėtinga choreografija

2- vidutinis intensyvumas (pulso zona 70-80%), vidutinio sudėtingumo choreografija

3- didelis intensyvumas (pulso zona 80-90%), sudėtinga choreografija

Grupinių treniruočių rūšys

Intensyvumas


Choreografija

Aprašymas

Bazinio kūno dizaino treniruotė

1-2

1

Tai abėcėlinė treniruotė kiekvienam pradedančiam sportuoti, jos metu išmokstama taisyklingos technikos, susipažįstama su žingsnelių kombinacijomis, žemas intensyvumas padeda nepersitreniruoti, bei greičiau sustiprėti dėka jėgos pratimų. Aktyvus riebalų deginimo efektas.

STEP for ALL   treniruotė

2

1-2

Treniruotė su stepo platforma skirta ir  pradedantiesiems (reikalingas 1-2 sav. pasirengimas treniruoklių salėje su kardiotreniruokliais, ir jau turintiems bazę. Vidutinis  intensyvumas, palyginti lengva choreografija ir jėgos pratimai pritaikyti plačiam ratui. Aktyvus riebalų deginimo (RD) efektas.

Treniruotė su didž. kamuoliais

2 1-2 Smagi treniruotė su kamuoliais. Gerėja pusiausvyra, erdvinis kūno balansas. Įjungiamas giliųjų sluoksnių raumenynas. Nemažas RD efektas.

Body Toning

1-2

1-2

Tonizuojanti visą raumenyną treniruotė. Vidutinis intensyvumas, nesudėtinga choreografija, bet gaunamas jėgos ištvermės krūvis, naudojant įvairias priemones. Tinka ir vyrams, ir moterims.

L-pump

2-3

1

Tai raumenyną tonizuojanti ir formuojanti treniruotė su specialiomis štangutėmis. Keičiant svorius didinama apkrova, mažai choreografijios, lavinama jėgos ištvermė. Treniruotė tinka ir vyrams, ir moterims mėgstantiems “kietą” treniruotę, „stiprią“ muziką, šviesos efektus.

Pilvo preso treniruotė

2

1

Tai treniruotė skirta juosmens raumenų stiprinimui, tonizavimui ir ryškinimui. Rekomenduotinas bendras kūno apšilimas prieš šį užsiėmimą, nes prasidėjus treniruotei iš karto atliekami įvairūs jėgos pratimai, kurie mažina bendrą juosmens apimtį. Šias treniruotes dėl trumpo trukmės (30 min.) ir didelio, tikslingai nukreipto krūvio mėgsta ir vyrai, ir moterys.

Sėdmenų – šlaunų treniruotė

1-2

1

Tai tikslinė treniruotė skirta sėdmenims-šlaunims, trunkanti pusvalandį. Įtūpstai, mostai, jėgos pratimai su gumom padeda sutvirtinti apatinės kūno dalies raumenis.

Dance for ALL

1-2

2

Smagi šokių treniruotė, su Hip-Hop, Streetdance, modernaus šokio elementais. Įveikiama :)

Zumba

2-3

2

Šokio ir aerobikos miksas, naudojant samba, hip-hop, salsa, merenga šokių elementus. Nesudėtinga, tačiau įsijautus pulsas šoka l.stipriai, tad būtina kontroliuoti savo širdies atsaką į krūvį!
Chillout dance

1

1

Ramaus judesio, chillout muzikos treniruotė su šokio trenažo elementais, tempimo pratimais judesyje. tinka visiems norintiems sumažinti streso lygį, norintiems atsipalaiduoti, prasitempti.

TRX funkcinės treniruotės

1-2

1-2

Labai plataus poveikio funkcinės treniruotė su specialiais diržais. Vienu metu gaunamas jėgos, ištvermės, stabilizuojantis, pusiausvyros, didelio kaloražo efektas. natūraliai balansuojamas kūno raumenų balansas. Greitai išmokstama kūno kontrolės. rekomenduojama prieš pradedant grupines TRX treniruotes padirbėti asmeninėje treniruotėje su TRX treneriu. Svarbu - rinktis TRX treniruotės lygį pagal savo pasirengimo lygį.

Funkcinės treniruotės kūno laisvumui

1-2 1-2 Funkcinė treniruotė sąnarių paslunkumui ir fascijų atpalaidavimui. Naudojamos modernios tempimo (A.I.S., PNF) technikos,  spiralinių judesių kombinacijos, laisvo kūno pasipriešinimo pratimai.

FitnessBike treniruotės

1-2

1

Treniruotė vyksta su stacionariais dviračiais. Paprasta ir efektyvu. Fartlek - treniruotė pagal grupės nuotaiką, įvairios technikos ir intensyvumas. Fat Burn - mažesnio intensyvumo riebalų deginimui. Šių treniruočių metu patirsite malonumą ne tik važiuoti komandoje, bet su muzika išsikrausite nuo visų jus slegiančių problemų, bei po treniruotės jausitės tiesiog puikiai.

Aqua (treniruotės   vandenyje)

1-2

1-2

Pavargusiems nuo stresų, turintiems stuburo problemų, mylintiems vandenį žmonėms, nuotaikinga treniruotė vandenyje, trunkanti 45 min. Jos metu įvairaus specialaus inventoriaus pagalba apkraunamos visos raumenų grupės. Treniruotės skirstomos į 2 lygius (mokantiems, ir nemokantiems plaukti).


Dėmesio !!! Tikslingai pasirenkant grupines treniruotes būtina pasikonsultuoti su salės instruktoriumi, sudarančiu Jums individualią treniruočių programą, ir/arba su grupinių treniruočių instruktoriumi.

Bendra taisyklė: po pertraukos, naujokai pradeda nuo bazinių treniruočių (1-2 intensyvumo ir choreografijos lygiai), po stabilaus treniruočių etapo pereinant prie intensyvesnių treniruočių.

Labai svarbu: treniruotės metu sekite (matuokite) pulso zoną, idealu asmeninio pulsometro pagalba.

Sužinoti kainas

Spausdinti