Telefonas: +370-37-380319

El.paštas: info@linijasportas.lt

Darbo laikas:

I - IV - 7:00 - 21:30,

V - 7:00 - 20:00,

 VI -VII  9-20

                                                                                           

NAUJIENOS

Pradinisarrow NAUJIENOSarrowLimfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas (2017-12-06)

 

Mano vardas Lijana Pabilionė. Šiuo metu esu įsikūrusi sveikatingumo centre „Linija“, atlieku viso kūno atpalaiduojantį, klasikinį ir limfodrenažinį masažus. Masažo mokiausi dvejus metus su medicininiu išsilavinimu profesionalioje Rygos grožio mokykloje „Beauty school“. Esu įgijusi trečios pakopos medicinos darbuotojos laipsnį ir apsigynusi ITEC (Didžioji Britanija) – tarptautinį trečios pakopos Grožio terapeutės Diplomą.

 

Klasikiniui masažui, aš vadovaujuos gyvenimo principu, kad viskas turi tekėti sava vaga – pasroviui. Teisinga rankų judesių pagalba noriu nukreipti upe teigiama kryptimi, atpalaiduojančią įtampą, darančią sielą lengva ir įnešančią kūną į subalansuotą pusiausvyrą.

 

Kiekvienas kūnas pasakoja savo individualią istoriją. Masažo metu aš sukuriu erdvę, leidžiančią vėl grįžti į save. Ryšio galia užtikrina atsipalaidavimą ir pusiausvyrą. Tokiu būdu aš padedu suderinti kūną, protą ir sielą.

 

Mūsų laiku, kuriam būdingas didžiulis spaudimas visur spėti, vienu metu atlikti skirtingus darbus, stresas ir paskata būti aktyviam, manau, kad masažas yra puikiausia dovana pačiam sau. Tai padeda subalansuoti savo kūno jausmus, sveikatą ir vidinią pusiausvyrą. Masažuoti yra mano aistra, ir aš taip pat ją priimu kaip dovaną man, kad bėgant laikui galėčiau jį nors trumpam sustabdyti, ir tomis ramybės akimirkomis pasidalinti su žmonėmis.